Home » България » Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика
Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика
Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.

Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла. Подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи. Средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ. За периода 03 – 07 декември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа. Осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти. Последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.


ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.


ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД

Община Банкя

На 04.12.2018 г. /08:15 – 16:15 ч./ –  Банкя, Общ. Столична: Вършец, Добри Войников, Москва, Хисаря

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Банкя, Общ. Столична: 11-та, Плана, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ XXіV-738 Кв. 19б С. Иваняне

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Иваняне: Какач, Кокиче, Люти Брод, Орлово Гнездо, Плана, Св. Св. Кирил и Методий/Л. Але, УПИ V-53 Кв. 6, Хърсово, Щастие

На 06.12.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Банкя, Общ. Столична: Майор Коста Паница/Толбухин

На 07.12.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Банкя, Общ. Столична: Ангел Кънчев, Васил Петлешков, Кочо Честименски, Петко Каравелов, София, Тодор Каблешков

Община Витоша

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: 614-та, 614-та/Витоша/, Байкал, Балканска Война, Божур, Бояна, Боянска Песен/774/, Буките, Булаир/613/, Бъкстон, Бяла Мура, В. З. Симеоново – Драгалевци, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Герганица, Деян Гьоргов/612/, Драгалевци, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен път, Орешарска, Панорамен път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Проф. Стойко Стойков, Ралевица, Росен, Севастократор Калоян/Алекса

На 03.12.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: 1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 1-ва/Студентска/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра/278/, Александър Пушкин, Будилник, Велики Прелом, Ген. Кутузов, Гена Димитрова, Никола Петков/П. Напетов/, Преки път/Димитър Монов/, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/

На 04.12.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Драгалевци: Черни Връх

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: 614-та, 614-та/Витоша/, Байкал, Балканска Война, Божур, Бояна, Боянска Песен/774/, Буките, Булаир/613/, Бъкстон, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Герганица, Деян Гьоргов/612/, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен път, Орешарска, Панорамен път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Росен, Севастократор Калоян/Алекса

На 04.12.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  София: Букет, Буря, Върба/704-та/, Китна, Китна/727-ма/, Кореняците/Дим. Пъшков/, Миле Попйорданов/Бр. Огън/

На 04.12.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  София: Акад. Петър Динеков/445-та/, местност Ботаническа Градина

На 05.12.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  София: Местн. Офелиите, Парк Витоша

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: 614-та, 614-та/Витоша/, Байкал, Балканска Война, Боженци/Никола Паликарски/, Божур, Бояна, Боянска Песен/774/, Буките, Булаир/613/, Бъкстон, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Герганица, Деян Гьоргов/612/, Доброволец, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен път, Орешарска, Панорамен път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поточе, Ралевица, Росен, Росянка/710-та/, Севастократор Калоян/Алекса, Сърнела/Паскал Иванов/

На 05.12.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: 1-ва, XIV-3047, Кв. 148, Бял Нарцис/Нарцис/, В. З. Симеоново – Драгалевци, Витоша, Витошка Зорница, Горска Поляна, Доброволец, Драгалевци. Казаните, Казаните /Симеоново/, Кимчовец, Момино Венче/Драгалевци/, Околовръстен път, Панайот Пипков, УПИ XI-212, Кв. 120, УПИ XXVII-1126, Кв. 116, Черни Връх

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: 614-та, 614-та/Витоша/, 713-та/Витоша/, Ардино, Багра, Байкал, Балканска Война, Божур, Бояна, Боянска Песен/774/, Буките, Булаир/613/, Бъкстон, В. З. Люлин, Васил Чекаларов, Василашко Езеро, Герганица, Горска Теменуга/Ник. Петрини, Д-Р Д. Съселов. Деян Гьоргов/612/, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Иваница Данчев, Калинка, Копитото, Кумата, Медвен/Маргарита Георгиева/, Околовръстен път. Орешарска, Панорамен път, Панорамен път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Проф. Николай Державин, Ралевица, Росен, Севастократор Калоян/Алекса, Цар Борис III/Девети Септ. , Явор/Малчика/, Явор/Цв. Божков/

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  Владая: Асанова Чешма, Здравец, Приплат

На 06.12.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: 201-ва, 201-ва/Драгалевци/, 201а/Драгалевци/, 203-та/Драгалевци/, Боянска /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К. Димитров/, Околовръстен път, Околовръстен път

На 07.12.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: В. З. Люлин, Захари Зограф

Община Възраждане

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Екзарх Йосиф, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил, Цар Симеон

На 05.12.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  София: Антим I, Цар Симеон

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  София: Алдомировска/Димитър Баковс, Александър Стамболийски, Димитър Петков, Западен Парк/Христо Михайло, Зона Б-18, Инж. Иван Иванов, Перник, Пиротска/Трети Април/, Тодор Александров/Н. Цанов/, Царибродска

Община Изгрев

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  София: 8-ми Декември, Въртопо, Дървеница, Кирил Попов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле, Софииско Поле, Студ Град, Трайко Станоев

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: 170-та/Изгрев/, 21 Век/449-та Студентска/, 6-ти Септември, Айдемир, Акад. Стефан Младенов/Арсо П, Аксаков, Алабин И. Вл. , Александър Невски, Алея Яворов, Антон П. Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Васил Левски, Витоша, Вълко Радински, Г. М. Димитров, Ген. Гурко, Ген. Паренсов, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Градина, Граф Игнатиев, Данте, Дианабад, Дим. Страшимиров/451-ва/, Драган Цанков, Дъбница, Дървеница, Дякон Игнатий/Васил Левски/, Евлоги и Христо Георгиеви. Иван Вазов, Иван Денкоглу, Ивац Войвода, Изток, Карнеги, Климент Охридски, Княз Александър Батемберг, Константин Игнатов, Константин Щъркелов/Младежк, Кракра, Крали Марко, Леге, Луи Леже, Любен Каравелов, Люлякова Градина, Майор Юрий Гагарин, Младост 1. Московска, Мургаш, Народно Събрание, Незабравка, Никола Габровски, Николай В. Гогол, Петко Р. Славейков, Петър Делян, Проф. Георги Брадистилов, Проф. Д-Р Иван Странски, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Проф. Николай Генчев, Проф. Стоян Киркович/31-ви Я. Проф. Христо Вакарелски, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Света Неделя/Вл. Ил. Ленин/, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Стефан Караджа, Студентски Град, Съборна, Тарас Шевченко. Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/, Фредерик Жолио Кюри, Фритьоф Нансен, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Христо Георгиев, Цар Иван Асен II, Цар Освободител/Руски/, Цар Шишман, Цариградско Шосе/Тракия/, Чавдар Войвода, Чарлз Дарвин, Шейново, Шипка, Яворов/Ленин/

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София:

8-ми Декември, Въртопо, Дървеница, Дървеница, Кирил Попов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мусагеница, Пловдивско Поле, Софииско Поле, Студ. Град, Трайко Станоев

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: 8-ми Декември, Авицена, Аксаков, Бойчо Войвода, Васил Левски, Въртопо, Дружба 1, Дървеница, Дървеница, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Кирил Попов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мургаш, Мусагеница, Петър Делян, Пловдивско Поле, Раковска, Светослав Тертер, Ситняково, Софииско Поле, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Студ Град, Съборна, Трайко Станоев, Хаджи Димитър, Христо Белчев, Цар Освободител, Цариградско Шосе, Чавдар Войвода, Шипка, Яворов, Янтра

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Авицена, Аксаков, Бойчо Войвода, Васил Левски, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Мургаш, Петър Делян, Раковска, Светослав Тертер, Ситняково, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Съборна, Хаджи Димитър, Христо Белчев, Цар Освободител, Цариградско Шосе, Цветан Лазаров, Чавдар Войвода, Шипка, Яворов, Янтра

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: 8-ми Декември, Авицена, Аксаков, Бойчо Войвода, Васил Левски, Въртопо, Дружба1, Дървеница, Дървеница, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Кирил Попов, Климент Охридски, Малинова Долина, Мургаш, Мусагеница, Петър Делян, Пловдивско Поле, Раковска, Светослав Тертер, Ситняково, Софииско Поле, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Студ Град, Съборна, Трайко Станоев, Хаджи Димитър, Христо Белчев, Цар Освободител, Цариградско Шосе, Цветан Лазаров, Чавдар Войвода, Шипка, Яворов, Янтра

Община Искър

На 03.12.2018 г. /08:00 – 10:00 ч.; 13:30 – 16:30 ч./ –  Бусманци: Ген. Гурко(27 и 10)

На 03.12.2018 г. /08:00 – 10:00 ч.; 13:30 – 16:30 ч./ –  Казичене: 35239. 6109. 2258, Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски, Васил Левски/Черв. Армия/, Видните, Видрица, Вп 52150, Георги Бенковски, Дружба, Изгрев, Индустриална, Индустриална Зона, Кв. 4 УПИ VIII М. Нпз Казичене -Запад, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, М. Нпз-Казичене Запад УПИ VIII-4 Кв. 1, Мито Войнишки, Момин Кладенец, Общ. Димитър Благоев, Общ. Млада Гвардия, Общ. Стела Благоева, Околовръстен път, Освобождение, Отец Паисий/Победа/, Пв Качиене, ПИ Ид 35239. 6106. 2205 М. Валого и Балевица, Прогрес, С Ид. 35239. 6102. 36, XXV-36, Кв. 79, Серафим Стоев, Спас Андреев, Стария Искър, Троянов път, УПИ Х-1369, Кв. 6, Фармапарк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Хан Крум/Дружба/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим. Благоев/, Яворов

На 03.12.2018 г. /08:00 – 10:00 ч.; 13:30 – 16:30 ч./ –  Кривина, Общ. Столична: XVIII-98, Балабана/Серафим Стойков/, Божур/Атанас Варадинов/, Витоша/Трайко Тасев/, Градина/3-та/, Демокрация/П. Йосифов/, Дъга/Мило Говедарски/, Зад Село/24-та/, Искър/Кр. Раковски/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Люляк/Янко Кръстев/, Местн. Лъката, Минзухар/Филип Тасев/, Околовръстен път, Просвета/Христо Мачков/, Равнополски път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Рила/Станой Тодоров/, Римска Ракла/Ремсова Среща/. Розова Градина/Георги Димит, Ружа/7-ма/, Свети Спас/26-та/, Станцията. Стара Планина/Никола Тасев/, Старата Река/Методи Филипов, Стопански Двор, Странджа/Спас Орехарски/, Тихата/4-та/, Ул. Демокрация ПИ 475 Кв. 48, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето

На 03.12.2018 г. /08:00 – 10:00 ч.; 13:30 – 16:30 ч./ –  София: 1-ва, Кривина, Латинка, Минзухар, Надежда, Околовръстен път, Ул. Васил Левски и Ул. Кр. Пастухов, Цар Борис III/Девети Септ.

На 03.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Бусманци: Просвета(Ул. 1-ва)

На 03.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  София: 11-та, Абдовица

На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Казичене: Вп 52150, Изгрев, Индустриална, Общ. Млада Гвардия, Околовръстен път, Прогрес, Цар Борис III/Дим. Благоев/

На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Кривина, Общ. Столична: Околовръстен път, Свети Спас/26-та/

На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  София

На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  София: Враня, Гара Искър, Димитър Миленков, Дружба 2

На 04.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  София: Димитър Миленков

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Казичене: Аличо/Траян Кардашки/, Витоша, Дружба, Илия Велинов, Кирил и Методий, Кокиче, Мито Войнишки, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстна, път 18, Христо Ботев

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  София: Никола Петков/П. Напетов/, Ул. Витоша и Ул. Никола Петков

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  София: Абдовица

Община Красна Поляна

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  София: Добротич, Красна Поляна I Част, Красна Поляна III Част, Криворечна Паланка, Орлица, Пчиня, Разсадник Коньовица, Разсадника

Община Кремиковци

На 04.12.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ –  София: Ангел Маджаров /Челопечене/, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Доло /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист /Челопечене/, Стари Искър /Челопечене/, Стопански Двор, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Яне Стоянов /Челопечене/

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  София: Ботунец 1, Ботунец 2, Българка /Ботунец 1/, В. Николов /Ботунец 1/, Васил Левски /Ботунец 1/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/. Искър /Ботунец 1/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Свобода /Ботунец 1/, Ст. Костов /Ботунец 1/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, УПИ I-145а, Кв. 18, Шопска /Ботунец 1/

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  София: 13-та/Враждебна/, 14-та/Враждебна/, 16-та/Враждебна/, 16-та/Враждебна/, 17-та, 17-та / Кв. Враждебна/, 17-та/273/, 17-та/273/, 18-та /Кв. Враждебна/, 19-та/Враждебна/. 20-та/Враждебна/, 21-ва/Враждебна/, 22-ра/Враждебна/, 25-та/Враждебна/, 29-та/Враждебна/, 30-та/Враждебна/. 30-та/Враждебна/, 32-ра/Враждебна/, 35-та/Враждебна/, 36-та/Враждебна/, 37-ма/Враждебна/, 5-та/Враждебна/. 8-ма /Враждебна/, 9-та/Враждебна/, XXIII-506, Враждебна, Враждебна, махала Япаджа

Община Лозенец

На 05.12.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  София: Джеймс Баучер/Антон Иванов, Димитър Димов, Йоан Екзарх, Презвитер Козма, Св. Наум/Трайчо Костов/

На 05.12.2018 г. /12:00 – 14:30 ч./ –  София: Кръстю Сарафов, Св. Наум/Трайчо Костов/, Свети Теодосий Търновски

На 05.12.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  София: Г. Трайков, Димитър Хаджикоцев

На 06.12.2018 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  София: Евлоги и Христо Георгиеви

На 06.12.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  София: Русалийски Проход

Община Люлин

На 04.12.2018 г. /09:45 – 15:15 ч./ –  София: Люлин 6

Община Младост

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  София: Младост 1а

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  София: 12-ти Април / Горубляне, Борис Рангелов, Васил Пешев /Кв. Горубляне/, Витоша, Витоша / Горубляне, Младен Карадашев, Самоковско Шосе

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  София: Бул Самоковско Шосе 33

На 07.12.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  София: Боянска /Драгалевци/, Градина, Здравец, Кумата, местност Киноцентъра, Равна/Киноцентър/

Община Надежда

На 03.12.2018 г. /12:00 – 16:15 ч./ –  София: Надежда, Надежда 1

На 05.12.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: Елов Дол/Парашутист/, Лев Толстой, Толстой

Община НОВИ ИСКЪР

На 03.12.2018 г. /09:45 – 14:15 ч./ –  Нови Искър: 00357. 883, Бачо Киро/Спасена Милева/, В. З. Кореа, В. З. Кореа, М. Лозята, Имот № 011015, Вилна, Водопад, Вяра/Двепартизанки/, Гниляне, Здравец, Изгрев, Ливадите, Лозянски Дол, Минзухар, Надежда, Надежда/Веска Гълъбова/, Нарцис, Ракета, Спортна, УПИ ХlVі-16010, Кв117 Гниляне, Христо Ботев, Христо Ботев/23 Септември/, Чемшир, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:45 – 14:15 ч./ –  Подгумер: Спортист

На 03.12.2018 г. /09:45 – 14:15 ч./ –  София: 1-ва

Община Оборище

На 03.12.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: Св. Св. Кирил и Методий

На 04.12.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: Княгиня Мария Луиза/Г. Дим. , Поп Богомил

На 04.12.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: Чаталджа

На 05.12.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: Екзарх Йосиф, Христо Ковачев

На 06.12.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  София: Веслец, Лъвов Мост, Сливница

На 06.12.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: 11-ти Август, Бели Искър, Бяло Море

На 07.12.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./ –  София: Княз Александър Дондуков

Община Панчарево

На 03.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Герман: Богатир/В. З. Врана-Герман/, Г. П. Даскала/Теменужка/, Градина/21-ва/, Занаятчийска/12ти Конгрес/, Здравец/20-та/, Искър/32-ра/, Милуш Станоев/Пею Яворов/, Младежка/12-та/, Патриарх Герман/9 Септември, Росица/19-та/, Топола/13-та/, УПИ І -51147, Кв. 25, Хр. Смирненски/17-та/

На 03.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Враня

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Кайгана, М. Св. Димитър, Местн. Пешуница, Пешуница, ПИ 172 М. Чикерица Шабаница, Св. Митър, Черковна

На 03.12.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  София: 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 52-ра /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /В. З. Симеоново Север/, Босилек /Кв. Симеоново/, В. З. Симеоново – Драгалевци, Драгалевци, Иван Владислав, Околовръстен път, Света Магдалина, Симеоново, Шумако / Симеоново

На 03.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  София: Малинова Долина, Околовръстен път, Симеоново

На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Лозен, Общ. Столична: Блазна/29/, Васил Левски/Люти Дол, Заградена Поляна/36/, Ибровица, Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Караджин/31/, Кипарис/22/, М. Мрогоно ПИ 44063, Могила/16-та/, Обретеница/26/, Полуврак/24/, Рашовец, Хаджи Димитър/Стефан Вуков/

На 05.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  София: 71-ва /Кв. Симеоново/, 74-та, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Лозен, Общ. Столична: 3296 М. Райовец, Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Кайгана, М. Св. Димитър, М. Стопански Двор УПИ XlI 2506, Местн. Пешуница, Пешуница, ПИ 113141, М. Райовец, ПИ 172 М. Чикерица Шабаница, ПИ 44063. 6214. 4757, Св. Митър, Стопански Двор, Стопански Двор М. Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен, Черковна

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  София: Стопански Двор

Община Подуяне

На 03.12.2018 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  София: Ботевградско Шосе/Мизия/, Плакалница, Сава Цонев, Сухата Река

Община Сердика

На 06.12.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  София: Локорска

Община Слатина

На 04.12.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  София: Иван Щерев, Кирил Божиков, Марко Бочар, Хаджи Хр. Панката

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  София: Гео Милев, Манастирска/Васил Воденичар, Христо Максимов

Община Средец

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Авицена, Аксаков, Бойчо Войвода, Бойчо Войвода, Васил Левски, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Мургаш, Петър Делян, Петър Делян, Раковска, Светослав Тертер, Светослав Тертер, Ситняково, Ситняково/Хр. Кабакчиев/, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Белчев, Цар Освободител, Цариградско Шосе, Цветан Лазаров, Чавдар Войвода, Шипка, Яворов, Янтра

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Авицена, Аксаков, Бойчо Войвода, Бойчо Войвода, Васил Левски, Дружба, Евлоги Георгиев, Мануш Войвода, Михай Еминеску/Ситняково/, Мургаш, Петър Делян, Раковска, Ситняково/Хр. Кабакчиев/, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен II

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Авицена, Аксаков, Бойчо Войвода, Васил Левски, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Мургаш, Петър Делян, Петър Делян, Раковска, Ситняково, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Съборна, Хаджи Димитър, Христо Белчев, Цар Освободител, Цариградско Шосе, Цветан Лазаров, Чавдар Войвода, Шипка, Яворов, Янтра

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  София: Г. С. Раковски

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Авицена, Аксаков, Бойчо Войвода, Васил Левски, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Мургаш, Петър Делян, Раковска, Светослав Тертер, Ситняково, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Съборна, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Белчев, Цар Освободител, Цар Иван Асен II, Цветан Лазаров, Чавдар Войвода, Шипка, Яворов, Янтра

На 06.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  София: Княз Александър Батемберг

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Авицена, Аксаков, Бойчо Войвода, Бойчо Войвода, Васил Левски, Дружба 1, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Мургаш, Петър Делян, Петър Делян, Раковска, Светослав Тертер, Ситняково, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Съборна, Хаджи Димитър, Христо Белчев, Цар Освободител, Цветан Лазаров, Чавдар Войвода, Яворов, Янтра

Община Студентски Град

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Апостол Карамитев, Акад. Стефан Младенов, Борис Стефанов, Вец Симеоново, Г. М. Димитров, Георги Брадистилов, Георги Златарски, Гурко, Дианабад, Дружба 2, Дървеница, Жак Натан, Иван Боримечката, Иван Багрянов, Иван Странски, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Ловен Парк, Малинова Долина, Никола Габровски, Пъстър Свят, Росарио/Пр. Хаджихристов/, Симеоновско Шосе, Славянска, Студентски Град, Университетски Парк, Христо Данов, Цветан Лазаров

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Акад. Стефан Младенов, Апостол Карамитев, Борис Стефанов, Брадистилов, Вец Симеоново, Г. М. Димитров, Георги Златарски, Гурко, Дианабад, Дружба 2, Дървеница, Жак Натан, Иван Боримечката, Иван Багрянов, Иван Странски, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Ловен Парк, Малинова Долина, Никола Габровски, Пъстър Свят, Росарио/Пр. Хаджихристов/, Симеоновско Шосе, Славянска, Студентски Град, Университетски Парк, Христо Данов, Цветан Лазаров

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Апостол Карамитев, Акад. Стефан Младенов, Борис Стефанов, Вец Симеоново, Г. М. Димитров, Георги Брадистилов, Георги Златарски, Гурко, Дианабад, Дружба. Дървеница, Жак Натан, Иван Боримечката, Иван Багрянов, Иван Странски, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Ловен Парк, Малинова Долина, Никола Габровски, Пъстър Свят, Росарио/Пр. Хаджихристов/, Симеоновско Шосе, Славянска, Студентски Град, Университетски Парк, Христо Данов, Цветан Лазаров

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  София: Апостол Карамитев, Акад. Стефан Младенов, Борис Стефанов, Вец Симеоново, Г. М. Димитров, Георги Брадистилов, Георги Златарски, Гурко, Дианабад. Дружба 2, Дървеница, Иван Боримечката, Иван Багрянов, Иван Странски, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Ловен Парк, Малинова Долина, Никола Габровски, Пъстър Свят, Росарио/Пр. Хаджихристов/, Симеоновско Шосе, Славянска, Студентски Град, Университетски Парк, Христо Данов, Цветан Лазаров


СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Община Ботевград

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Радотина

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Рашково

На 03.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 03.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Ботевград: Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Врачеш: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /09:15 – 12:15 ч./ –  Врачеш: Оборище, Околчица, Освобождение (9-ти Септемвр, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Синчец, Теменуга, Цар Освободител( 17 Ятаци), Явор

На 05.12.2018 г. /09:30 – 13:15 ч./ –  Ботевград: АМ Хемус

На 05.12.2018 г. /09:30 – 13:15 ч./ –  Етрополе: Георги Антонов

На 05.12.2018 г. /09:30 – 13:15 ч./ –  Правец: Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ ІІ Кв. 117, извън регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, местност Христовото, Серпухов

На 05.12.2018 г. /09:30 – 13:15 ч./ –  Разлив: 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 05.12.2018 г. /09:30 – 13:15 ч./ –  Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В. Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 05.12.2018 г. /13:00 – 15:15 ч./ –  Ботевград: Александър Стамболийски, Ваньо Македонски, Патриарх Евтимий, Рила, Хаджи Димитър

На 06.12.2018 г. /13:00 – 15:15 ч./ –  Ботевград: Цар Освободител

Община Горна Малина

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Стъргел: УПИ I-390, Кв. 47, УПИ VII-309, Кв. 52

Община Драгоман

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 14:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Калотина: Втора, Калотина, Първа

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Беренде Извор

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Беренде, Общ. Драгоман

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Букоровци: УПИ V 130кв. 13

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Върбница

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Годеч: Нишава

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Драгоил

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Драгоман: Акация, Международно Шосе, Патриарх Евтимий

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ-ХІ-257, Кв. 12

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Летница, Общ. Драгоман

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Липинци

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Мургаш: УПИ ХІІ-17, Кв2

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Прекръсте

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Разбоище: Мес Стойков Връх

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Туден: 015065, Кв. Мрамор, М. Марков Дол, махала Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVІ- 150, Труден

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Чепърлинци

На 03.12.2018 г. /09:00 – 14:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч./ –  Ново Бърдо

Община Елин Пелин

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв. 57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв. 57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв. 57, Хаджи Димитър, Чойна

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Нови Хан: местност Чатърлък

На 04.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола

На 04.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 042015-Стпд По Квс, 068076, Акация, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С. Раковски, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Средец, Средна Гора, Страцин, УПИ 1-За Ожс, Кв. 71, УПИ I, Кв. 108, УПИ ХV -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 042015-Стпд По Квс, Акация, Ангел Кънчев, Гео Милев, Георги Бакалов, Екзарх Йосиф, Здравец, Йоан Екзарх, Лев Толстой, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Христо Ботев, Черноризец Храбър

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска

На 04.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./   На 06.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ –  Григорево: 0004028

На 04.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./   На 06.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ –  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Детелина, Кирил и Методий

На 04.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./   На 06.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ –  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II-941 Кв 88, IV 805, VI-142, Автогара, Акация, Алеко Константинов, Белите Брези, Борис I, България, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Гайдарец, Георги Бенковски, Десислава, Детелина, Дунав, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Зорница, Ивайло, Иван Асен Втори, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Кольо Фичето, Кочо Честименски, Лесновска, Лозенец, Любен Каравелов, Максим Горки, Марица, Мургаш, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Новоселци, Околовръстен път, Пазар Автогара, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Синчец, Славянска, София, Софроний Врачански, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Трети Март, УПИ XVIII-619 Кв. 10а, УПИ 1-161165, УПИ XIX-164, Кв. 32, УПИ XXIII-361, Кв. 42, УПИ І-185 Кв. 166, УПИ Х-292, Кв. 23, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка

На 04.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./   На 06.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ –  Елисейна: Безименна

На 04.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./   На 06.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ –  Копривщица: Любен Каравелов

На 04.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./   На 06.12.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:15 – 15:45 ч./ –  Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 04.12.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Ангел Кънчев, Гео Милев, Георги Бакалов, Екзарх Йосиф, Здравец, Йоан Екзарх, Лев Толстой, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Христо Ботев, Черноризец Храбър

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, Никола Петков, Новоселци, Пейо К. Яворов

Община Етрополе

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 14:30 – 15:15 ч./ –  Етрополе: І, Кв. 16, 27-ми Ноември, Кв. 178, Кв. 178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет

На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:15 ч./ –  Етрополе: Руски

На 03.12.2018 г. /10:15 – 11:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:15 – 15:15 ч./ –  Етрополе

На 04.12.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Етрополе: 145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик – Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово

На 04.12.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, Кв. 2, Парцел Х-19, Кв. 15, ХVIII, Кв. 19

На 04.12.2018 г. /08:15 – 09:15 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Ямна: махала Златичора, махала Черти Град

На 04.12.2018 г. /08:30 – 15:15 ч./ –  Етрополе: Кв. 178, Кв. 178, Осем

На 04.12.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Етрополе: 128, 27-ми Ноември, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет и Осми, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица

На 04.12.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Правец: Опълченска

На 04.12.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 07.12.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 15:15 ч./ –  Етрополе: 114, 27-ми Ноември, VI, Кв. 73, Акация, Александър Атанасов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, Васил Левски, Васил Петлешков, Владимир Заимов, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Гладстон, Двадесет и Седми Ноември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина и Цеко Костови, Елаците, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Квартал 73, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люляк, М. Равнище №210042, Максим Горки, Малина, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Марко Марков, Недялко Йосифов, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Партизански, Пионер, Победа, Пролетарска, Раковска, Руски, Софроний, Спортист, Стефан Караджа, Сто и Втори, Сто и Четринадесети, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Трети Март, УПИ-І -Парк, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чертиград

Община Златица

На 04.12.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Златица: Вилна Зона Черешака

На 04.12.2018 г. /09:30 – 15:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 14:30 ч./ –  Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Ихтиман

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 03.12.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 09:30 – 16:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ VІІ Кв. 8

На 03.12.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 09:30 – 16:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Ботевград: Хан Крум

На 03.12.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Бузяковци: Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а

На 03.12.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Бърдо: УПИ №113 Кв. №25а

На 03.12.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Вакарел: Александър Стамболийски, махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо

На 03.12.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Джамузовци

На 03.12.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3

На 03.12.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Пановци: 22

На 03.12.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:15 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:15 ч./ –  Ръжана: УПИ VІІ-27, Кв. 5

На 03.12.2018 г. /09:15 – 16:15 ч./ –  Белица, Общ. Ихтиман: махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Гроздьовци, махала Шуглеовци

На 04.12.2018 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ –  Живково, Общ. Ихтиман

На 04.12.2018 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ –  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методий, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември, Шипка

На 04.12.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Ихтиман: Гьончо Белев, Захари Стоянов, Ивайло, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Околовръстна, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Сан Стефано, Стипон, Хелице, Цар Самуил

На 05.12.2018 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ –  Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10

На 05.12.2018 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ –  Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М. Дренов Ръд ПИ 298, М. Зубевица Им. №913037, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391, Кв. 38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра

На 05.12.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Вакарел: Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулацията, Искър, Кръста, Освобождение, Самуил, Свети Иван Рилски, Средна Гора, Теменуга, Тинтява, Хан Кубрат, Харамлиец, Христо Ботев

На 06.12.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Бузяковци: махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а

На 06.12.2018 г. /09:30 – 16:15 ч./ –  Бърдо

Община Костенец

За периода 05-06.12.2018 г. /09:00 – 10:15 ч.; 15:00 – 16:15 ч./ –  Долна Баня: VII-95, Кв. 17, Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Вилна Зона, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Дъб, Екзар Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ибър, Иван Вазов, Илинденско Въстание, Кирил и Методий, Клен, Курорт Долна Баня, Люляк, Малина, Маришка, Момина Сълза, Новодомска, Обиколен път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Рилска Вода, Рилско Шосе, Септемврийци, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, УПИ II Кв. 83, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Явор, Ягода, Яне Сандански, Ясен

За периода 05-06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Долна Баня: Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Ибър, Иван Вазов, Малина, Оборище, Опълченска, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Септемврийци, Търговска, Христо Ботев, Ягода

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Горна Василица: махала Нова, махала Гледжова, махала Нова, махала Пердова, Нова, Пердова

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Долна Баня: Търговска

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Искрец: 048015, Габер, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Костенец, Общ. Костенец: Василишка

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Очуша: махала Каменчанска, махала Кулева, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39, Кв. 7

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Подгорие: П-Л XIx, Кв. 6, УПИ ХіV-174, Кв. 20

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв. 7, Пчелински Бани, Ул. Рила, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв. 1, ХХІІ-419

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Горна Василица: 000147

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Долна Василица: махала Гьола

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Момин Проход: Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бряст, Венера, Гьолска, Детелина, Дрена, Дъбовица, Еделвайс, Княз Борис, Круша, Лале, Лоза, Луна, Мир, Мусала, Осика, Победа, Пчела, Радост, Ружа, Свежест, Славянска, Стара Планина, Сълзица, Тодор Ненчев, Топола, Трапезица, Траянови Врата, Трепетлика, Три Къщи, Христо Ботев, Цвят, Ягода

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, извън регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Пипериче, Самуил

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пчелин, Общ. Костенец: С. Пчелин

Община Костинброд

На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Голяновци: Ул Лилия УПИ 322 Кв. 22

На 04.12.2018 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Костинброд: Асен Златаров, Бачо Киро, Георги С. Раковски, Димчо Дебелянов, Зора, Йордан Йовков, Охрид, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Костинброд: Витоша, Гео Милев, Жп Мост, Острова, Петровден, Райна Княгиня, Средец, УПИ Хіі-3254 Кв 116

Община Пирдоп

На 04.12.2018 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Пирдоп: Александър Груев, Димитър Савов, Доктор Марков, извън регулация, Панагюрско Шосе, Скока

Община Правец

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 08.12.2018 г. /09:15 – 13:15 ч./ –  Правец

Община Самоков

На 03.12.2018 г. /08:30 – 14:30 ч.; 10:30 – 16:00 ч./ –  Самоков: Курорт Боровец

На 03.12.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Маджаре: УПИ XI Кв. 16

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  К. К. Боровец.

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Поповяне

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Самоков: Авксенти Велешки, Баба Неделя, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Иван Йончев, Константин Фотинов, Манастирска, Отец Паисий, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Христо Йончев, Цар Борис III

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, местност Дългата Поляна, местност Мечката, местност Татарски Брод, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 04.12.2018 г. /09:45 – 14:30 ч./ –  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Елица, Житна Чаршия, Искър, Незабравка, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, Хр. Захариев, Шейново

На 05.12.2018 г. /08:30 – 14:30 ч.; 09:45 – 14:00 ч./ –  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Житна Чаршия, Иван Вазов, Искър, Македония, Софроний Врачански, Търговска

На 07.12.2018 г. /09:45 – 11:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Самоков: 65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Имот 65231. 916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност Ридо, Момина Сълза, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 07.12.2018 г. /09:45 – 14:00 ч./ –  Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Иван Доспевски, Македония, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Търговска, Хан Кубрат, Христо Зографски, Цар Борис III

Община Своге

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бов, Общ. Своге: Луково

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Губислав

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дружево

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Левище

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Миланово, Общ. Своге: Васил Левски, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Оплетня: Парцел V-94, Кв. 3

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:45 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  София: Костенски Водопад/Васил Дим

На 05.12.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Искрец: Васил Левски, махала Букет, махала Джуринци, Санаториума

На 07.12.2018 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Миланово, Общ. Своге: махала Свражен

На 07.12.2018 г. /09:30 – 13:30 ч./ –  Оплетня

Община Сливница

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Алдомировци: 16-та, Алдомировска (Г. Димитров), Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Парцел Три, Кв. 19, Седма, Четвърта

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики


ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Община Долна Митрополия

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ставерци: Александър Стамболийски, Батак, Будапеща, Г. С. Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Д. Грънчаров, Козлодуй, Н. Й. Вапцаров, Освобождение, Петко Д. Петков, Победа, Правда, Прага, Райна Княгиня, Ракета, Св. Параскева, Средна Гора, Стара Планина, Трети Март, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шейново

Община Долни Дъбник

На 07.12.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Долни Дъбник: Ас Златаров, Вардар, Вит, Даме Груев, Ламби Кандев, Оборище, Пирин, Рила, Ст. Заимов

Община Искър

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Староселци: Г Димитров, П. К. Яворов, Стоян Едрев, Христо Манчев, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев

Община Кнежа

На 04.12.2018 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Лазарово: Вит, Георги Димитров, Дунав, Осогово, Пирин, Рила, Стара Планина, Странджа, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Бреница, Общ. Кнежа: Алеко Константинов, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Искър, Йордан Каменополски, Опълченска, Солун, Стара Планина, Филип Тотю, Хан Крум

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Стефан Кратунски, Яне Сандански

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Коларов, Вела Пеева, Д-Р Петър Берон, Лиляна Димитрова, Пейо Яворов, Стефан Кратунски, Струма, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил

Община Левски

На 05.12.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Градище, Общ. Левски: 23-ти Септември, Атанас Пенев Косев, Батак, Вит, Витоша, Генчо Хинчев, Девети Май, Девети Юни, Днепър, Етър, Искър, Йордан Вачев, Климент Борисов, Клокотница, Козлодуй, Мусала, Незабравка, Огоста, Околовръстна, Осъм, Пирин, Република, Рила, Родопи, Самоцвете, Стара Планина, Тараклъка, Цар Калоян, Шипка, Янтра, Ясна Поляна

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Обнова: 9-ти Септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, С. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра

Община Плевен

На 03.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Къртожабене: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Барата, Барата, Батак, Батак, Васил Левски, Васил Левски, Г. С. Раковски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Георги Димитров, Георги Димитров, местност Барата, местност Барата, Орлица, Орлица, Студенец, Студенец, УПИ II Кв. 5, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон

На 03.12.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 Кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март

На 03.12.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Плевен: Градска Градина, І-Кв. 381а Градска Градина, Възраждане, Дойран/Толбухин К. Златарев/

На 03.12.2018 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Брацигово, Генерал Тошев, Георги Кочев, Огоста

На 03.12.2018 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Плевен: Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Ем. Васкидович/Аврора/, Жеравна/А. Стоянов/, Сергей Румянцев

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Върбица, Общ. Плевен: ІV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П. К. Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Коиловци: местност Биширица

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч./ –  Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Местн. Кайлъка

На 04.12.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Плевен: Браила, Десети Декември, К. Охридски/Карл Маркс/

На 04.12.2018 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Драган Цанков, Мара Денчева, Петко Каравелов

На 04.12.2018 г. /13:30 – 15:00 ч./   На 05.12.2018 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Плевен: Акд. Й. Трифонов, Браила, Йордан Йовков, К. Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю. Гагарин/, Сергей Румянцев, Трифон Кунев/Лагерна/, Христо Ясенов

На 05.12.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Бръшляница

На 05.12.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Коиловци: 000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 06.12.2018 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Васил Левски, Вит, Дунав, Елин Пелин, Исперих, Кирил и Методий, Марица, Огоста, Отец Паисий, П. Хитов, Раковски, Сливница, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев

На 06.12.2018 г. /13:30 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Плевен: Дружба

На 07.12.2018 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Беглеж: Бинка Парашкевова, Боримечката, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Илия Б. Микин, Рачо Печев, Стойчо Татара, Стоян Едрев, Трети Септември, Цвятко Георгиев, Черкезка

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гривица: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо

На 07.12.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Плевен: Владимир Бурмов, Лайка, Сторгозия

На 07.12.2018 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Плевен: Васил Левски/Г. Димитр/, Д-Р Л. Заменхов, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Коста Хаджипакев, Цанко Церковски

На 07.12.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Плевен: Бъкстон, Васил Левски/Г. Димитр/, Възраждане, Д. Константинов/Ц. Спасо/, Иван Вазов, Освобождение, Свободата, Цар Борис III, Цар Симеон/Т. Луканов/

Община Червен бряг

На 04.12.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Бежаново, Общ. Луковит: Гарван Дол

На 04.12.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Койнаре: Мило Нанов, Н Вапцаров

На 04.12.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Ракита, Общ. Червен Бряг

На 04.12.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 14:45 – 15:15 ч./ –  Садовец: 634, I-ри Стопански Двор, Ал. Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П. К. Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю. А. Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1

На 04.12.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 14:45 – 15:15 ч./

–  Телиш: Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х. Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов

На 04.12.2018 г. /09:30 – 14:45 ч./ –  Телиш: Ал Стамболийски, В Друмев, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Георги Дамянов, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Х. Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка, Янко Забунов

На 06.12.2018 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Лепица: 080011, 43311, Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета


ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Марин Асенов, Нестор Петров, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Стадион, Цвета Лумбарова

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник: С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сопица

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Душинци

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Горни Романци

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Долни Романци

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Брезник: Цвета Лумбарова

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Брезник: Александър Филипов, Владо Захариев, Георги Стефанов, Гоце Делчев, Иглика, Макаренко, Могилица, Нестор Петров, Яне Сандански

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Слаковци

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Велковци, Общ. Брезник: махала Пали Лула

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Брезник: Ангел Коцелянов, Владо Радославов, Изгрев, Нов Живот, Октомври, Разцвет, Сливница, Чайка, Шейново, Ясна Поляна

Община Ковачевци

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Габрешевци: махала Богдановци, махала Бусарска, махала Гелевци, махала Зарковци, махала Клисурци, махала Костадиновци, махала Мутарска, махала Пешова, махала Полоканска, махала Равнище, махала Тихия Кът, махала Ущиринци

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Горна Ливада, махала Добридолски Воденици, махала Паргова, махала Савова

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Калотинци

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Косово, Общ. Трекляно: махала Ангеловци, махала Върбица, махала Въргинци, махала Дузинци, махала Дурниловци, махала Качаревци, махала Лисичковци, махала Пашинци, махала Поповци, махала Селото, махала Сировичинци, махала Такламановци, махала Широки Дол

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Трекляно: махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Щроклинци

Община Перник

На 04.12.2018 г. /11:00 – 12:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Боснек: 070008, 3-ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В. Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, махала Влахова, махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С. Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 03.12.2018 г. /09:00 – 13:30 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Блато, Божур, Бурковица, Вит, Градище, Еделвайс, Иглика, Извор, Йордан Корчев, Кокиче, Лебед, махала Каназирова, махала Кюлова, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Перуника, Самуил, Съединение, Теменуга, Христо Ботев, Цар Иван Асен I, Чифлик, Янтра

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Владимир: ПИ 149 Кв, 14

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Горна Диканя: X-1583, Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Гълъбник: Кв. 25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, XIII-755, Кв. 47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Долни Раковец: Кв. 22, Упи Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова Махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Друган: Vі-485, Кв. 45, Чачулова Махала

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Кондофрей: Общ. Радомир

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 Кв. 17, XXVіі-XXVІІІ Кв. 12, махала Дукова

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир: махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ Іx-1083, 1084

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище МКТП Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Червена Могила

На 04.12.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Чуковец, Общ. Радомир

На 04.12.2018 г. /11:00 – 12:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник: Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, махала Язовира, Младост, Мусала, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 08.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 13:00 – 15:00 ч./ –  Перник: Брезник, Владислав Граматик, Граово, Добри Чинтулов, Инжинерен, Кракра Пернишки, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Радомир, Самоков, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Тако Пеев, Твърди Ливади, Тодор Влайков, Тодор Паница, Физкултурна, Централен Градски Парк

На 08.12.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник: Кракра Пернишки

Община Радомир

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./   На 04.12.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 13:45 – 15:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 13:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./ –  Владимир: ПИ 149 Кв, 14

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./   На 04.12.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 13:45 – 15:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 13:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./ –  Долна Диканя

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./   На 04.12.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 13:45 – 15:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 13:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./ –  Долни Раковец: Кв. 22, Упи Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./   На 04.12.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 13:45 – 15:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 13:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./ –  Друган: Vі-485, Кв. 45, Чачулова Махала

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./   На 04.12.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 13:45 – 15:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./ –  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./   На 04.12.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 13:45 – 15:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 13:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./ –  Кондофрей: Общ. Радомир

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./   На 04.12.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 13:45 – 15:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 13:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир: махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ Іx-1083, 1084

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч./   На 04.12.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 13:45 – 15:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 13:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 13:00 ч./ –  Червена Могила

На 03.12.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./   На 04.12.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  С. Гълъбник

На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:30 – 14:30 ч./ –  Радомир: Райко Даскалов, Алеко Константинов, Александър Ботев, Александър Стамболийски, Арката, Батенберг, Бенковска, Блок Ное – 2, Вардар, Васил Левски, Войнишко Въстание, Върба, Генерал Кантарджиев, Деян Гебрев, Дупнишка, Евтим Рангелов, Иван Асен II, Кирил и Методий, Кубрат, Кюстендилска, Люлякова, Майор Чиляев, Мирчо Христов, Младост, Ное, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Преспа, Райко Даскалов, Свилен Русев, Свобода, Стефан Пергелов, Търново, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Шар, Шейново

На 05.12.2018 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Радомир: Райко Даскалов, Алеко Константинов, Арката, Батенберг, Блок Ное – 2, Евтим Рангелов, Кирил и Методий, Майор Чиляев, Ное, Райко Даскалов, Свобода

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Копаница: махала Гюзелева

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Николаево, Общ. Радомир

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Радомир: Ііі Кв. 191 Промишленна Зона, Гарата, Генерал Владимир Вазов, Градина, махала Арбанас, Райко Даскалов, Цар Симеон

На 06.12.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Радомир: Ііі Кв. 191 Промишленна Зона, Гарата, Генерал Владимир Вазов, Градина, Райко Даскалов

На 07.12.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Радомир

Община Трън

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Бусинци

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Неделково

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Трън: Мосаловса


ОБЛАСТ МОНТАНА

Община Берковица

На 04.12.2018 г. /10:30 – 11:30 ч./   На 07.12.2018 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Берковица: 23 Септември, Акация, извън регулацията, местност Петрохан, Страцимировска

На 04.12.2018 г. /11:00 – 14:00 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Берковица: 23 Септември, Акация, местност Петрохан

На 04.12.2018 г. /10:30 – 11:30 ч./   На 07.12.2018 г. /12:00 – 14:00 ч./ –  Бързия: Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

Община Брусарци

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./

–  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./

–  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./

–  Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 07.12.2018 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Дондуково: Белоградчишка, Бузлуджа, Георги Димитров, Девети Септември, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола

Община Вълчедръм

На 04.12.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:45 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Вълчедръм: Черни Връх

На 04.12.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.12.2018 г. /09:45 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.12.2018 г. /09:45 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./

–  Якимово: 23-Септември, Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Алекси Беремлиев, Андрей Жданов, Антон Иванов, Аспарух, Бачо Киро, Борис Димитров Цимов, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Веслец, Витошка, Владимир Генков, Войн Петров, Възраждане, Върбан Лилов, Георги Бенковски, Георги Гърголов Данчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Георги Маринков-Качо, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Градище, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Георгиев Терзийск, Драгоевска, Дунав, Европа, Единство, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Иван Панов, извън регулацията, Искра, Искър, Йордан Йовков, Йордан Чушков, Калоян, Качо Комитски, Кирил и Методий, Комсомолска, Кръсто Белчев, Кръсто Божинов, Кръсто Щърков, Кубрат, Ленин, Любен Каравелов, Македонска, Малчика, местност Стопански Двор, Мечи Дол, Милаки Бояджийски, Милан Йонов, Мирон Дановски, Митко Палаузов, Неофит Бозвели, Огоста, Осми Конгрес, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Пенко Щърков, Пенчо Славейков, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Република, Рила, Росица, Самуил, Север, Сергей Румянцев, Симеон Иванов-Мончо, Славянска, Сливница, Спас Игнатов, Станке Димитров, Станчо Комитски, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджата, Струма, Султаница, Тангра, Тодор Каблешков, Тодор Терзийски, Толбухин, Тракийска, Тунджа, Филип Тотьо, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Цибрица, Чавдар, Черковна, Шипка, Ъгъла на Ул. Г. Димитров и Драгоевска, Янтра

На 06.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./

–  Якимово: 23-Септември, Войн Петров, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Драгоевска, Иван Панов, Йордан Йовков, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Райна Княгиня, Симеон Иванов-Мончо, Славянска, Султаница, Тодор Терзийски, Тракийска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шипка, Ъгъла на Ул. Г. Димитров и Драгоевска

На 07.12.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Атанас Николов, Беляев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Витоша, Владимир Поп Томов, Вола, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гогол, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Каблешков, Китка, Кубрат, Ленин, Люляк, Малчика, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Мирон Тодоров, Митко Палаузов, Мичурин, Млада Гвардия, Мусала, Никола Кръстев, Огоста, Осогово, Отец Паисий, Петър Попов, Пирин, Попович, Пушкин, Първи Май, Ракета, Рила, Роза, Славейков, Совата, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Страхил Войвода, Струма, Суворов, Терешкова, Тимок, Титов, Толбухин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Чарлс Дарвин, Черно Море, Янтра

На 07.12.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./

–  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, извън регулацията, местност Ракчин Дол, Осемнадесет, Осма, Пета, Пета А, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Пет-А, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Три, Седемнадесет, Седма, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Осем, Шестдесет и Седем, Шестдесет и Четири, Шестдесет и Шест, Шестнадесет

На 07.12.2018 г. /10:15 – 16:00 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм: Атанас Николов, Беляев, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Каблешков, Ленин, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Огоста, Пирин, Попович, Столетов, Струма

Община Вършец

На 04.12.2018 г. /08:45 – 13:00 ч./ –  Вършец: Алеко Константинов, Банкя, Тодорини Кукли, Цар Иван Асен II-ри(И. Бог, Янко Сакъзов(Строителна)

На 04.12.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Вършец: Аспарух, Васил Левски, Дончо Станчев, Дунав, Климент Охридски(И. Манк. ), Република(Г. Димитров), Стефан Караджа(Ан. Златков), Хан Крум(Стоян Лилков), Цар Иван Асен II-ри(И. Бог

На 06.12.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Вършец: Васил Левски

Община Лом

За периода 03-04.12.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   За периода 06-07.12.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Веслец(Братя Ибренови), Драгоман(Н. Вапцаров), Кнес Иван Кулин, Ком, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Шипка

За периода 03-07.12.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)

За периода 04-06.12.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Лом: Ангел Кънчев, Бабуна(Н. Караджата), Бозвели, Драгоман(Н. Вапцаров), Славянска(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември)

Община Медковец

За периода 03-07.12.2018 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Медковец: Андрей Конов, Антим Първи, Борис Дяволски, Васил Левски, Видинска, Георги Димитров, Дано Опинчев, Извън Чертата на Селото, Константин Величков, Майор Ванков, Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Тодор Данков, Христо Ботев


ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Община Априлци

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

Община Ловеч

На 05.12.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./

–  Славяни: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Изгрев, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Свети Кирил и Методий, Съединение, Хаджи Димитър, Хан Крум, Черно Море, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р. Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 03.12.2018 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Славяни: Княз Александър I Батемберг

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./

–  Българене, Общ. Ловеч: Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев

На 04.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 12:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 13:30 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Радювене

На 04.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 12:30 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:30 – 13:30 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 04.12.2018 г. /09:30 – 12:30 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 12:00 – 12:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:30 – 13:30 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Катунец: Детелина

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Ловеч

На 04.12.2018 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 05.12.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./

–  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски път, Белия път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 05.12.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол. Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 05.12.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 05.12.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 05.12.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./

–  Лисец, Общ. Ловеч: Асен Златаров, Белия път, Георги Бенковски, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Хаджи Димитър, Централна

На 06.12.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Ловеч: България, Ген. Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил и Методий, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 06.12.2018 г. /09:30 – 11:30 ч./ –  Дойренци: Александър Стамболийски, Свети Свети Кирил и Методий, Търговска

На 06.12.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Деветаки: Васил Левски, Липовец, Московска, Охрид, Проф. Асен Златаров, Римна, Стара Планина, Христо Ботев, Янтра

На 06.12.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Райко Даскалов, Христо Смирненски

Община Луковит

На 03.12.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 03.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 03.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 03.12.2018 г. /10:00 – 15:15 ч./

–  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 03.12.2018 г. /10:30 – 16:15 ч./ –  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Ъглен: Васил Левски, Дуловска, Иглен, Илинден, Илия Волен, Лиляна Димитрова, Освобождение, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон

На 04.12.2018 г. /10:00 – 15:15 ч./

–  Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

На 04.12.2018 г. /10:15 – 14:15 ч./ –  Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Каменица, Никола Вапцаров, Освобождение, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Цар Борис 1

На 07.12.2018 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Карлуково: 44327, Александър Стамболийски, Искъра-Сладината

На 07.12.2018 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Луковит: местност Искъра

Община Троян

На 03.12.2018 г. /09:15 – 12:30 ч./ –  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона, махала Цанковска, Никола Войновски, Цановска

На 03.12.2018 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: Георги Дренски, Комсомолска, Патриарх Максим, Стара Планина, Червено Знаме

На 03.12.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 04.12.2018 г. /09:30 – 12:30 ч./ –  Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Старо Село, Общ. Троян: махала Шарбан, Софийска, Шарбан

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:30 – 12:00 ч./ –  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

Община Угърчин

На 03.12.2018 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия

Община Ябланица

На 05.12.2018 г. /10:00 – 15:15 ч./ –  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 05.12.2018 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев


ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Новоселяне

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 13:00 – 14:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 13:00 – 14:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Локвата

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 13:00 – 14:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Пастух: местност Падина

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Баланово: Стопански Двор, Хііі – 329, Кв. 16

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Големо Село: VI, Кв. 10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Мали Върбовник: УПИ – 1-9

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ VІ-3, Кв. 1

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Палатово: 083002

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Паничарево: УПИ-VІ-102, Кв. 16

На 06.12.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27

На 06.12.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Голям Върбовник

На 06.12.2018 г. /13:00 – 14:30 ч.; 13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Мърводол

На 06.12.2018 г. /13:00 – 14:30 ч.; 13:00 – 13:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Циклово

Община Дупница

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч./ –  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч./ –  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч./ –  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методий, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч./ –  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч./ –  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ – II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 16:00 ч./

–  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Гюргево

На 03.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Червен Брег: Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк

На 03.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч./ –  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция на Тец Б. Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

На 04.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./

–  Дупница: I, Кв. 124 Ж. П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Прогона, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II – 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Паисий, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: Стопански Двор

На 05.12.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, 87727, 16, 179, Джерман, Джерман, Дренски Рид, Дренски Рид, извън регулация, извън регулация, Изгрев, Изгрев, Каваклия, Каваклия, М. Динката, М. Динката, местност Барактарица, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Разметаница, Разметаница, Самоковско Шосе, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Саморанска, Свобода, Свобода, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Стръмна, Стръмна, УПИ Vііі, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, УПИ Vііі, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе, Яхинско Шосе

На 05.12.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Априлско Въстание, Арда, Арда, Асен Златаров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Баба Тонка, Батак, Батак, Бончук, Бончук, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Васко Манолов, Васко Манолов, Верила, Верила, Волга, Волга, Възраждане, Възраждане, Генерал Заимов, Генерал Заимов, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Георги Раковски, Гергана, Гергана, Джубрена, Джубрена, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Добри Чинтулов, Дунав, Дунав, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Еделвайс, Жабокрек, Жабокрек, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Климент Охридски, Кокиче, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Крайречна, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Максим Горки, Максим Горки, Малчика, Малчика, Мара Петлякова, Мара Петлякова, местност Гугугица, местност Гугугица, Младост, Младост, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Одрин, Одрин, Осми Март, Осми Март, Отец Паисий, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Петко Славейков, Пролетарска, Пролетарска, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Рила, Рила, Самуил, Самуил, Солун, Солун, Ст. Димитров, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Механджийски, Христо Механджийски, Чаталджа, Чаталджа, Черно Море, Черно Море, Яне Сандански, Яне Сандански

На 05.12.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Самораново: Митко Палаузов, Митко Палаузов, Саморанска, Саморанска

На 05.12.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, XV-2268, Кв. 44, Албена, Албена, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Болярица, Болярица, Бор, Бор, Валявица, Валявица, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Верила, Верила, Веслец, Веслец, Вихрен, Вихрен, Волов, Волов, Германея, Германея, Джерман, Джерман, Джуганица, Джуганица, Димитър Чучуганов, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Рилски, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Коста Петров, Коста Петров, Лакатница, Лакатница, Лоза, Лоза, Любен Каравелов, Любен Каравелов, местност Под Селото, местност Под Селото, Момина Сълза, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, Плиска, Плиска, Победа, Победа, Пролет, Пролет, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Св. Илия, Св. Илия, Синчец, Синчец, Скобелев, Скобелев, Славяни, Славяни, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Стопански Двор, Стопански Двор, Тинтява, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Фенерка, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Юри Гагарин, Юри Гагарин

На 05.12.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Сапарево: 00455042, 00455042, 045132, 045132, X-2698, X-2698, І-2332, Кв. 66, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Айдарска, Бачо Киро, Бачо Киро, Божур, Божур, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Венелин, Венелин, Верила, Верила, Витоша, Витоша, Вражалец, Вражалец, Дамка, Дамка, Иглика, Иглика, Извора, Извора, Искър, Искър, Калоян, Калоян, Киндо, Киндо, Лале, Лале, Минзухар, Минзухар, Могилата, Могилата, Морава, Морава, Мусала, Мусала, Найден Дринов, Найден Дринов, Никлин Камък, Никлин Камък, Осми Март, Осми Март, Павел Бобеков, Павел Бобеков, Паисий, Паисий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Планинец, Планинец, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Ридо, Ридо, Ръжана, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Средна Гора, Старио Камък, Старио Камък, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Теменужка, Теменужка, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Асен, Шипка, Шипка, Ягода, Ягода

На 05.12.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./

–  Червен Брег: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Парашкева, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Бенковски, Бенковски, Бончук, Бончук, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Верила, Верила, Гагарин, Гагарин, Георги Димитров, Георги Димитров, Гурко, Гурко, Джубрена, Джубрена, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Вазов, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Максим Горки, Максим Горки, Малчика, Малчика, Маршал Толбухин, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Могилите, местност Рибарници, местност Рибарници, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Оборище, Общ. Дупница, Общ. Дупница, Опълченска, Опълченска, Партизанска, Партизанска, Пионерска, Пионерска, Плиска, Плиска, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Станке Димитров, Станке Димитров, Стопански Двор, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шипка, Шипка

На 05.12.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./

–  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Георги Раковски, Георги Раковски, Девети Септември, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иван Вазов, Иглика, Иглика, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марин Дринов, Марсилия, Марсилия, местност Полето, местност Полето, Опълченска, Опълченска, П Р Славейков, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Река Джубрена, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Трети Март, Трети Март, УПИ – II Кв. 39, УПИ – II Кв. 39, Христо Ботев, Христо Ботев, Яхинско Шосе, Яхинско Шосе

На 06.12.2018 г. /09:00 – 14:30 ч./ –  Дупница: Никола Малашевски, ТП Помпена Станция на Тец Б. Дол

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дяково: 23

На 06.12.2018 г. /11:45 – 14:30 ч./ –  Джерман: 017022, Асен Орански, Васил Демиревски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Коста Петров, местност Кръсто, Рила, Христо Ботев

На 07.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 17. 484, 68789. 23. 413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет и Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, махала Гиздова, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ II, Кв. 109, УПИ – 68789. 24. 9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./

–  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Велико Търново, Верила, Верила, Втори Януари, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, местност Курт Дере, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ II – 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Шейново

На 07.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 07.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 07.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV

На 07.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кременик: XXII-98, Кв. 10

На 07.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 07.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39

На 07.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Блатино

На 07.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Дяково

Община Кюстендил

За периода 03-04.12.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Гърляно: махала Реката

На 03.12.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кюстендил: Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички път, Ж. К. Герена, УПИ XXI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител

На 03.12.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:45 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Герена, Кокиче, Пролет, Синчец, Цар Борис 1-ви

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бобешино

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./

На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./

На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кутугерци

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кършалево

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./

На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./

На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Церовица: махала Бело Камене

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Чудинци

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горно Уйно

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./

На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гурбановци

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Коприва

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./

На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 16:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 03.12.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък

На 03.12.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Слокощица: Александър Димитров, Георги Кръстев, Ивайло, махала Диновска, местност Галеница, местност Чадъра, Синчец

На 03.12.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Кюстендил: България, Велбъжд, Неофит Рилски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долно Уйно: махала Олтоманци

На 04.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./

–  Кюстендил: Абоба, Авксенти Велешки, Александър Димитров, Ангел Кънчев, Антим I, Антим I, Арда, Архимандрит Зинови, Асен Златаров, Босилеградска, Бузлуджа, Бузлуджа, Булаир, България, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Вола, Възраждане, Гаров Площад, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Дондуков, Драгомир, Евлоги Георгиев, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Жданов, Жп Гара, Земен, Златна Панега, Златна Панега, Зора, Ивайло, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Илинден, Ильо Войвода, Ильо Войвода, Йосиф Ковачев, Кадин Мост, Камчия, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Климент Охридски, Козлудуй, Константин Николов, Константинова Баня, Кочо Честименски, Криволак, Любен Каравелов, Люле Бургас, Маестро Никола Атанасов, Марица, Места, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Обект 38 ТП Езерата, Овощарска, Одрин, Одрин, Октомврийска Революция, Октомврийска Революция, Осми Март, Охрид, Парчевич, Пауталия, Пенчо Славейков, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Райна Цанева, Раковски, Раковски, Родопи, Свети Иван Рилски, Скобелев, Солун, Софроний, Спасовица, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Столетов, Страцин, Страцин, Струма, Тимок, Тодор Ангелов – Божаната, Траянова, Три Уши, Търговска, Узунов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Лекарски, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок, Шести Септември, Яворов

На 04.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./

На 05.12.2018 г. /07:45 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Златна Панега, Ивайло, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цар Симеон 1-ви

На 04.12.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Герена, Голак, Гороцветна, Гранички път, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Ж. К. Герена, УПИ XXI, Кв. 415, Запад, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Кадин Мост, Камчия, Кокиче, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Турски Гробища, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Пролет, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Рила, Самуил, Седемнадесети Януари, Синчец, Софроний, Станкевско Шосе, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кюстендил

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Пиперков Чифлик: махала Суха Река, Община Кюстендил

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Неделкова Гращица

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Берсин

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Друмохар: махала Брашненица

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Кюстендил: местност Николичевски път

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Лиляч: местност Войника

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Плешивец: Дванадесета

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 04.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Четирци: М. Топилата, махала Ямен

На 05.12.2018 г. /07:45 – 10:00 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, Антим I, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Места, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Раковски, Скобелев, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Траянова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок

На 05.12.2018 г. /07:45 – 10:00 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Авксенти Велешки, Александър Димитров, Ангел Кънчев, Антим I, Арда, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Гаров Площад, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Драгомир, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Жданов, Жп Гара, Златна Панега, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йосиф Ковачев, Кадин Мост, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Козлудуй, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Люле Бургас, Марица, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Обект 38 ТП Езерата, Одрин, Октомврийска Революция, Охрид, Парчевич, Пауталия, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Раковски, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Спасовица, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Тодор Ангелов – Божаната, Три Уши, Търговска, Узунов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември, Яворов

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/

На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/

На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Згурово

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Лелинци: Васил Левски, махала Горна

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/

На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/

На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./ –  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч./ –  Търсино

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сажденик: махала Златанска

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 05.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч.; 15:15 – 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 09:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:15 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Горна Брестница

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Грамаждано: местност Гола Велика

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 05.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Гюешево: Васил Левски, Георги Раковски, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Центъра, махала Цървенджийска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стоян Лудев

На 05.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Преколница: махала Карадачка

На 06.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 12:00 – 15:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Александър Димитров, Ангел Кънчев, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Гаров Площад, Дондуков, Драгомир, Ефрем Каранов, Жп Гара, Ивайло, Йосиф Ковачев, Козлудуй, Люле Бургас, Неофит Бозвели, Обект 38 ТП Езерата, Октомврийска Революция, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Спасовица, Стефан Караджа, Столетов, Три Уши, Узунов, Хаджи Димитър, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шести Септември

На 06.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 12:00 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, местност Гърлянски Черешарник, местност Дренов Дол, местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок

На 06.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:15 – 15:00 ч./ –  Кюстендил: Бузлуджа, Земен, Искър, Овощарска, Раковски, Цар Петър, Цветна Градина

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Злогош: махала Кориярци

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 13:30 – 16:00 ч./ –  Полетинци

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил

На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горна Брестница: Влахов Дол, местност Влахов Дол

На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Грамаждано: II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680. 25. 36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, махала Везенска, махала Долна, махала Сиракова, махала Черковна, махала Чифлика, местност Баладърица, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев

На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, местност Влахов Дол, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов

На 07.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Лозно: Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Стари Лозя, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

Община Рила

На 04.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100

На 04.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 04.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 04.12.2018 г. /09:45 – 12:30 ч./ –  Кочериново: Бачо Киро, Братя Костови, Бреза, Иван Вазов, Кокиче, М. Бангоев, Оборище, Олга Стоянова, път 107, Свети Иван Рилски, Спартак, Средна Гора, Трети Март, Х-301, Кв. 31, Христо Сокола, Чайка, Ятак

Община Сапарева баня

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, Іх – Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ – І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местност а Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ – Vіі-672, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVІ, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, Кв. 74, ІІІ-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ – 1351, ПИ LXXXІІІ; Кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ – Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода


ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 04.12.2018 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Гостун

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Места: І-92 Кв. 6

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 06.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв. 13, VІІІ-34 Кв. 13

Община Белица

На 03.12.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица: І-500, Кв. 35, Втора, Девета, извън регулацията, неуточнен адрес, Пета, Седемнадесета, Седма, Четвърта, Шеста

На 03.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: извън регулация

На 03.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.12.2018 г. /10:30 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 04.12.2018 г. /10:30 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.12.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Краище, Общ. Белица: извън регулацията, Пета

Община Благоевград

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Бучино: махала Каракачанка

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Антон Чехов, Антон Чехов, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Левски, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Даме Груев, Заря, Илинден, Илинден, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под черквата, местност Чимево Дере, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Петър Зографски, Петър Зографски, Питу Гули, Под Черквата, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Страцин, Страцин, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217. 929. 10. 29, Зона Картала, Картала, местност Картала

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301

На 03.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Рилци: Ix-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св. Иван Рилски, Трети Март, УПИ-I-468 Кв. 25, УПИ-IV-451, Кв. 27, УПИ-ІV-468, Кв. 25

На 03.12.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Благоевград: Антон Чехов, Броди, Струмско Център, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /11:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: местност Мутишица Е-79, Мутишица, Струмско Център, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII – 5799, Кв. 11, Антон Чехов, Баба Тонка, Васил Левски, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Даме Груев, Заря, Илинден, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, местност Чимево Дере, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Петър Зографски, Питу Гули, Под Черквата, Полковник Дрангов, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Св. Димитър Солунски, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Страцин, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Андрей Ляпчев, Броди, Освобождение, Пейо К. Яворов, Питу Гули, Струмско Център, Трудолюбие, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Броди, Освобождение, Стефан Стамболов, Струмско Център, Яне Сандански

На 06.12.2018 г. /08:30 – 14:30 ч./ –  Благоевград: Запад, Иван Михайлов, Илинден, Майор Стефан Иванов, Марица, Полк. Кирил Чамишки, Цар Симеон

На 06.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Благоевград

На 06.12.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Броди, Св. Димитър Солунски, Струмско Център, Яне Сандански

На 06.12.2018 г. /12:15 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Георги Попов, Евтим Драганов, Иван Гарванов, Искър, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Люляк, Места, Осогово

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Благоевград: Струма, Струмско Център

Община Гоце Делчев

На 03.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, Кв. 22

На 04.12.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Брезница: Киркалица, местност Чарка, Папратница, Татарка, Чарга, Чарка

На 04.12.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Самоков: Тинтява

На 05.12.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гоце Делчев: 071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, местност Стрелбището, Първи Май, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Балдево

На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Баничан

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, неуточнен адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка – УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Кремен, Общ. Банско

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 06.12.2018 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Огняново, Общ. Гърмен

Община Гърмен

На 06.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Дъбница: 055001, Десета, Стопански Двор, Шестнадесета

На 07.12.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Хвостяне

На 07.12.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ –  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2

Община Кресна

На 03.12.2018 г. /10:15 – 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Драката: местност Селимица

На 03.12.2018 г. /10:15 – 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Илинденци: Гладно Поле

На 03.12.2018 г. /10:15 – 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Микрево: 6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, неуточнен адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св. Георги, Св. Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /10:15 – 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Сливница, Общ. Кресна: Кв. 12а, УПИ VI-162, Кв. 22

На 03.12.2018 г. /10:15 – 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Струмяни: 221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, неуточнен адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Ощава: Германци

Община Петрич

На 03.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Кавракирово: местност Тополите

На 03.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ –  Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 03.12.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Кърналово: Вит, Витоша, Г. Димитров, извън регулацията, местност Бельовица, местност Джуново, местност Юрето, Одрин, Петко Р. Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 03.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Кърналово: местност Фабриката

На 03.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Алмалък Омондрос, Битоля, България, Ванга/Опълченска/, Георги Урумов, Георги Урумов, Гоце Делчев, Димитър Талев, Дунав, Дунав, Иваник Иловица, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Карачали, Княз Борис I, Любен Каравелов, М. Омондрос, Марица, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Първомайски път, Рокфелер, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Тодор Александров, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Баскалци

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Вишлене

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Гега: Боровичко, Боровичкото

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Долене

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Долна Крушица

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Долна Рибница

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Драгуш

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Дреновица

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Зойчене

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Кладенци, Общ. Петрич

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Кукурахцево

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Мендово: Слопотец

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, местност Иловица

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Право Бърдо

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Струмешница: Струмешница

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Чурилово

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Чуричени: 000248, местност Куково

На 03.12.2018 г. /10:30 – 11:00 ч./ –  Беласица: местност Бригадирски Стан, местност Зарзалиите, местност Седми Километър, Паприте

На 03.12.2018 г. /10:30 – 11:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: 010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски път, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 03.12.2018 г. /10:30 – 11:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, извън регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Бунаро, местност Моста, местност Стопански Двор, местност Траканите, местност Чалията, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Москва, неуточнен адрес, Огражден, Оджовица Чалията, Отец Паисий, Пирин, Русия, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв. 64, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Марикостиново: Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Марица, Пирин

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Агапий Войнов, Европа, Параскева Филипова, Цар Самуил

На 05.12.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица

На 05.12.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: местност Омондрос

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Бунаро, Младост, Младост, Москва, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Преслав, Рила, Русия, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански, Яне Сандански

На 05.12.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ Хііі-3694, Кв. 312, УПИ Хх Кв. 314, Хііі, Христо Чернопеев

На 05.12.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Камена: Динко

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18

На 07.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Габрене: Буко, извън регулацията, Комсомолска, местност Буко, неуточнен адрес, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ ХII-19, Кв. 5

Община Разлог

На 05.12.2018 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св. Св. Кирил и Методий, Тодор Александров

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Банско: Цар Симеон

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 05.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 05.12.2018 г. /11:30 – 14:30 ч./ –  Разлог: Христо Ботев, Цар Самуил

На 05.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Разлог: Гарата, Илинден, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

Община Сандански

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Велющец

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Игралище: Околовръстен Полигон

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Кръстилци

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Мелник: Мелник

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Никудин

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Палат

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Сандански: 65334, 104, 23, местност Речичка Река, местност Соколовец, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин

На 04.12.2018 г. /08:45 – 12:00 ч./ –  Ново Делчево: Братя Миладинови, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Партизанска, Погребите, Славянска, Христо Смирненски

На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв. 4 – В. З. Въбите

На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Кресна: Върбите, неуточнен адрес, Синаница

На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 04.12.2018 г. /09:15 – 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 – 16:30 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, неуточнен адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 04.12.2018 г. /12:30 – 16:15 ч./ –  Сандански: Георги Бенковски, Георги Казепов, Княз Александър Батенберг, Лагадина, Любен Каравелов, Първи Май, Радецки, Свобода, Скопие, Станке Димитров, Теменуга

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Илинденци: Трета

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Лиляново: местност Попина Лъка, Попина Лъка, Попина Лъка – Лещака, Попина Лъка-Лещака

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон

На 05.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Александър Буйнов, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Банска, Башлийца, Берово, Бистрица, Борис Сарафов, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, местност Попина Лъка, Надежда, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Панайот Волов, Перун, Пирин, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Скопие, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Таската Серски, Тодор Паница, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шипка, Юрий Гагарин

На 05.12.2018 г. /09:15 – 12:00 ч.; 12:30 – 15:30 ч./ –  Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина

Община Сатовча

На 03.12.2018 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Долен, Общ. Сатовча: Дърводелска Работилница Даилов

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Годешево: Бяло Море, Гранит, Граничарска, Кв. 16 Парцел 496, Марица, Места, Мир, неуточнен адрес, Одрин, Осми Март, Предела, Рила, Розова Долина, Средна Гора, Стара Планина

На 07.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Струмяни

На 03.12.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Микрево: 6-ти Септември, Будутел, Георги Бенковски, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Освобождение, Райна Княгиня, Решково, Св. Георги, Св. Паисий Хилендарски, Стопански Двор, Цар Иван Асен II, Чинара, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  С. Микрево -Центъра

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Вракуповица

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Гореме

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Горна Рибница

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Добри Лаки

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Каменица, Общ. Струмяни

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Клепало

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Колибите

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Кърпелево

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Седелец: Валого

На 04.12.2018 г. /08:30 – 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./ –  Цапарево: VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ ХХ, Кв. 12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово

На 03.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Тешово: УПИ-IV+106

На 03.12.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Тешово

На 04.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Ловча, Общ Хаджидимово

Община Якоруда

На 04.12.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Бел Камен

На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста

На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дагоново

На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Елешница, Общ. Разлог: Безименна

На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако

На 03.12.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 03.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков

На 03.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Юруково: местност Каменако

На 03.12.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Якоруда: Яворов

На 04.12.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Якоруда: Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методий, неуточнен адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г. Бицин/


ОБЛАСТ ВРАЦА

Община Борован

На 05.12.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Борован: Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марица, местност Липето, Рашо Трифонов, Славко Ценов, Тошка Петрова

На 05.12.2018 г. /09:30 – 13:00 ч./ –  Нивянин: Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Димитър Илиев, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Йорданов, Коритарска, Лазар Петров, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Цар Освободител

Община Бяла Слатина

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Търнак: І-529, Кв. 43а, Байкал, Васил Кънчев, Вит, Иван Вазов, Ком, Марин Стоянов, Септемврийци, Цар Асен

На 06.12.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Габаре: Воденицата, Езерна, Извор, Скала, Христо Ботев

Община Враца

На 05.12.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Баница: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, местност Банята, местност Край Село, местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./   На 05.12.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Враца: Баба Йота, Булаир, Грънчарска, Иван Замбин, Иван Ст. Андрейчин, Никола Симов/Куруто/, Петропавловска, Подбалканска, Река Лева, Рила, Тодор Балабанов, Червения Площад

На 05.12.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Враца: Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална, Череша

На 05.12.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Голямо Пещене: Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 05.12.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Гоце Делчев: Драма

На 05.12.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Мало Пещене: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, местност Входа на Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка

На 05.12.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Мраморен: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Люлин, Люляк, Мак, Марица, местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин

На 05.12.2018 г. /11:00 – 13:00 ч./ –  Оходен: 20-ти Фефруари, 9-ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

Община Козлодуй

На 05.12.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Гложене, Общ. Козлодуй: Васил Друмев, Драва, извън регулацията, Ленин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Деспотов

Община Мездра

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Габровница, Общ. Своге

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Елисейна: Безименна, Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев. Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов. Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище. Оданат. Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма. Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Злидол: Ген. Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко. Балкан. Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова. Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска. Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев. Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса, Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Мездра: Георги Кирков, Жп Район, Лещака, Принчовец, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Роман: Генерал Скобелев, Д-Р Петър Берон, Митко Палаузов, Паисий Хилендарски, Филип Тотю, Христо Ботев

На 03.12.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 15:45 – 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Еленов Дол

На 04.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мездра: Арда, Асен Златаров, Бачо Киро, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Жп Район, Пирин, Тракия, Янко Сакъзов

На 05.12.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Мездра: Георги Кирков, Дунав, Пейо Яворов, Св. Патриарх Евтимий, Средна Гора

На 05.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Боденец: Антим I-ви, Арда, Бачо Киро, Безименна, Божур, Вит, Георги Димитров, Дружба, Огоста, Роза, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Върбешница: местност Белчов Дол

На 05.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Мездра: Жп Район

На 05.12.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Руска Бела: Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Благой Иванов, Ботуня, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Динко Петров, Иван Винаров, Кирил и Методий, Маршал Толбухин, местност Садината, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Цена Ташева

На 05.12.2018 г. /10:15 – 11:30 ч./ –  Враца: Авлига

На 05.12.2018 г. /10:15 – 11:30 ч./ –  Мездра: Жп Район, Лещака, път Враца-Мездра, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /10:15 – 11:30 ч./ –  Моравица, Общ. Мездра: Аламан, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов. Георги Димитров, Емил Марков, Зелена Поляна, Иван Нивянин, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Кокиче, Леденика, местност Макрешица, Минзухар, Никола Вапцаров. Околчица, Средна Поляна, Старата Воденица, Страхил Войвода, Теменуга, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан

На 05.12.2018 г. /10:15 – 11:30 ч./ –  Паволче: 120 м/у Кв. 29 и Кв. 41, XXV-1, Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Вежен, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Драва, Дружба, Дунав. Еделвайс, Здравец, Ильо Войвода, Йолковица. Казашка, Камарата, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Кракра, Купена. Люлин, Мадара. местност Бучил Имот 152002, Мир, Мургаш, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Перущица, Погледец, Преслав. Станке Димитров, Струма. Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Шар Планина, Шипка

На 05.12.2018 г. /10:15 – 11:30 ч./ –  Руска Бела: местност Буешко Езеро, местност Садината

На 05.12.2018 г. /10:15 – 11:30 ч./ –  Челопек: V Кв. 41, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Баба Илиица, Безименна, Г. Генов, Георги Бенковски, Д. Благоев, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Йолковица, Кокиче. Люляк, Марин Тошев, местност Входа на Селото, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков. Околчица, Орешака, Плиска, Погледец, Ропотамо, Русалка, Спортна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 06.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Заводска, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

Община Хайредин

На 07.12.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Михайлово, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Безименна, Бистрица, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Йордан Лютибродски, Ломска, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Росица, Сергей Румянцев, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Смирненски


ОБЛАСТ ВИДИН

Община Видин

На 03.12.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Видин: Ул. Славянска, Ул. Божур, Ул. Ружа, Ул. Чайка, Ул. Байкал От№45 До №95, Ул. Синчец, Ул. Детелина

Община Грамада

На 05.12.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ –  Срацимирово: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

Община Димово

На 03.12.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Арчар: Арчарица, Бързица, Васил Левски, Вит, Добрич, Дузлука, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Крайбрежна, Райна Княгиня, Цар Калоян, Цар Шишман

На 03.12.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Средогрив: Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бело Поле, Общ. Ружинци: 23 Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Балкански, Боян Чонос, Будьони. Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски. Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Жеков, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Йото Велов, Коста Йорданов. Къкринско Ханче, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Милко Томов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Панайот Волов. Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Седемнадесет Партизани, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин. Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чиган, Юрий Гагарин

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Гюргич: 23 Септември, Александър Стамболийски, Бор, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Вихрен, Георги Димитров, Дъбравата, Йорданка Чанкова, Кирил и Методий, Ленин, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Отец Паисий, Първи Май, Рила

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дражинци: Алеко Константинов, Българска Роза, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Драгомир, Извън Село, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Червена Роза, Червено Знаме

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Роглец: Георги Димитров, Иван Вазов, Ленин

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Ружинци: Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Живко Мончев, Коста Йорданов, Оборище, Отдих, Панайот Волов, Петър Глухчев, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 05.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Черно Поле: Александър Стамболийски, Бистра, Братя Средкови, Валентина Терешкова, Васил Левски, Владимир Займов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Иван Вазов, Иван Козарев, Илия Вълчков, Йорданка Николова, Комсомолска, Коста Йорданов, Митко Палаузов, Павел Георгиев, Петко Славейков, Пионерска, Свилен Русев, Христо Ботев, Яким Гергов

На 06.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Плешивец: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Ружинци: 23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С. Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев. Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур. Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей. Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Чупрене

На 03.12.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Долни Лом: Асен Живков, Васил Левски, Десета Партизанска, Димитър Благоев, Еделвайс, Лиляна Димитрова, Миджур, Петър Петров, Плиска, УПИ 1 Кв 47, Чайка, Шипка

На 04.12.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Горни Лом: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /. На цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител. Или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението. Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания на cez-rp.bg. За да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района. Който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика
5 (100%) 1 глас (а)

Коментирай чрез Фейсбук

loading...

Вашият коментар

Inline
Inline